pátek 1. dubna 2016

Pianista - Loučení

Máme zde první duben, apríl, den nachytávek a vtipálků, kteří mohou bezostyšně hejtovat a napalovat své nejbližší. A protože je ten duben, začínám nahrávat a publikovat nová pianistova videa, na které jste se všichni jistě těšili :D Předem musím říct, že pro tentokrát vyběhnu ze standardu a publikační dny nebudou pouze pondělky (navíc když následující pondělí je určeno pro deníčkový fitness report), takže se můžete těšit na častější dávky mého amatérského umu :) 

Co se dnešního videa týče, začínám netradičně, svoji písní nazvanou "Loučení". Původně jsem s ní chtěl celého dubnového pianistu ukončit, nicméně když je ten Apríl, tak s ním naopak začnu :)
Zkusil jsem být trochu světový a názval jsem ji "Say Goodbye", jakože "Řekni sbohem", takové volné přeložení. Je to již dlouhá doba, co jsem tuto písničku vymyslel a stále doufám, že to apíš není něco, co jsem někde kdysi dávno zaslechl a najednou mi to nějak vytanulo na mysli. Ale zatím nikdo nic nenamítal, takže přeci jen je možné, že je to prototyp :D

A na co se můžete těšit dál? Na jaké písničky, to samozřejmě neřeknu, ani nenapíšu, nicméně to nejdůležitější bych rád ještě napsal - Vzhledem k tomu, že u těchto videí je zvuk prioritou a nahrávky nejsou zvukově zrovna kvalitní, pořídil jsem si kabely na to, abych propojil tento hudební nástroj s notebookem a zvuk zaznamenal při hraní přímo na něj. Potom v editoru (ano, stáhl jsem si editor videí, ale jen pro tento účel... zatím... :D) zkombinuji obraz a zvuk, čímž bych měl docílit, že zvuk u videa bude naprosto přesný, nezkreslený různými šumy z místnosti atd... Zatím na tom pracuji a snad se vše povede. 

Přeji příjemný poslech a brzy naslyšenou :)

2 komentáře:

 1. Zdravím !
  Moc se mi líbí melodie skladby. :)Mám pocit, že vše sedí. Hudba mi připomíná někdy piráty z Karibiku, či dobrodružné filmy a někdy naopak i romantiku, smutek a štěstí. Líbí se mi. Nevím, netroufám si ani číct za jak dlouho bych já sama něco podobného sepsala. Začátek se zdál být napínavý, celá skladba se hezky nesla a postupně přirůstala. Dinamiku jsem také zaslechla. Prostě se mi to vážně líbilo. Konec byl také dobrý. Nejhezčí je, jak tě ta muzika baví. Možná, že moc chválím, ale co už. :)
  Název je podle mě také suprově zvolený.
  Jinak možná vyjde druhý díl cesty za snem. :) Kdyby byl zájem.
  Přeji pěkný zbytek večera. :)
  Áďa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za pochvalu, opět mi roste nos do nebes :)

   Jak jako "možná"? Pokud máš co napsat, jen do toho! Rád si počtu :)

   Vymazat