pondělí 18. dubna 2016

Pianista - Vltava

Tento týden začnu trochu epičtěji, než obvykle. Slavnou Vltavu musí znát každý a jistě každý ví, kdo jí napsal. Ale to není důležité. To, co je důležité, alespoň pto tento článek, je můj nový cover song, který jsem o víkendu nahrál. Nenechte se zmást delším úvodem, ale jak jsem již někde psal, naprostou většinu písniček nahrávám na první pokus, prostě sednu, zapnu kameru a hraju. Výjímečně se mi stane, že písničku úplně zmrším a nahrávám ji znova, nicméně vždy to točím na jeden zátah. 

Nyní již video a pod videem, jako obvykle, něco zajímavého ke čtení.
Doplňkem pro dnešní den je historický globus z 15. století, resp. taková historická rekvizita, ne že by byl tak starý :D Je to... vlastně bylo to ořezávátko, dokud jsem z toho účelově nevymontoval ten kovový břit... který jsem pak někde zratil a po čase vyluxoval :D

Občas mi tento malý globus připomíná svět, který je dočista malý, tak malý, že o náhody tu není nouze. A jak kulatě depresivní pro někoho, kdo může najít holku na každém rohu... Ale to jsem trochu odbočil.

Faktem zůstává, že byl trochu zprášený a přesto, že by to ne videu nebylo vidět, jsem jej musel v rámci nedělního úklidu trochu očistit.

1 komentář:

  1. Globus je moc pěkný.
    Opět jsem zavítala do končin tvého blogu. Vltava mě nepochybně zaujala. Líbilo se mi, že si ji užíváš. I doprovod byl skvělý.

    OdpovědětVymazat